Blog Rehber Online Üye : 2738 Dün Üye Olan : 794
Neden Gönülden Sevenler

Evlilik, İslâm’da korunması gereken en kutsî müessesedir.

Sevgi, aşk vb. bütün kalbî ihtiyaçların karşılandığı, üzüntülerin paylaşıldığı bir müessese olan evliliğe sağlıklı her insan ihtiyaç duyar. İnsanın yalnızlığını giderecek, gönlünü teselli edecek ve sıkıntılarını paylaşacak birine duyduğu ihtiyaç, meşru çizgide evlilik yoluyla karşılanır. Kalplerin en lâtifi, en şefkatlisi kadın kalbi olması yönüyle erkek, bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde, hayatını birleştireceği kendisine denk bir kadınla (eş) karşılayabilir.İşte bu değerler doğrultusunda eşinizi bulmanız için sitemizi hizmetinize açtık.


İslami Evlilik Sitesi

Gonuldensevenler.com evlilik niyeti ile gelen ve İslami değerler doğrultusunda evlilik yapmak isteyenleri bir araya getiren eş arama sitesidir.Evli olmayan gençlerimize mutlu ve huzurlu yuva kurmada aracı oluyoruz. Niyeti ciddi kişilerin yer aldığı bir platform olduğu için, eş adayınızı bulabileceğiniz güvenli bir ortamı size sağlıyoruz.Sitemizde size en uygun adayı bulabilmeniz için kayıt işlemi sırasında kendinize ve eş adayınıza dair üyelik formlarını cevaplarsınız.Bu sayede istediğiniz kriterler doğrultusunda eş adayınızı bulmanızı sağlarız.


Sizler için güvenli bir ortam sunuyoruz.


Yeni üye olan kullanıcılarımızı titiz incelemeler sonucu onaylıyor ve farklı niyetle gelen kullanıcıları engelliyoruz.Gerçekten dürüst,samimi ve evlilik niyeti ile gelen kişilere kapımız açıktır.Sitemizi bunun dışında başka niyetle kullanmak yasaktır.Sitemizde asla sahte profillere yer yoktur.Mesaj ve kullanıcı şikayeti sistemimiz ile üyelere anında müdahale eder ve gerekli işlemi yaparız.


Kullanıcılarımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veriyoruz.

Sitemiz kullanıcılarımızın özel ihtiyaç ve isteklerine uygun ayarlanmıştır. Belirlediğiniz kriterler doğrultusunda detaylı arama yapabilir,kullanıcılara mesaj,gülümseme gönderebilir,iletişim kurmak istemediğiniz kullanıcıları engelleyebilir ve değer verdiğiniz kullanıcılara hediye gönderebilirsiniz.


Kişisel bilgilerinizi koruyor ve gizlilik adına önlemler alıyoruz.

Üyelerimizi ilk aşamada kullanıcı adı ile tanıtıyoruz.Üyelerimizin bilgilerini internete koyulmayacak ve başkaları ile paylaşılmayacak düzeyde koruyoruz.Ancak kendi isteğiniz ile iletişim bilgilerinizi(e-posta,telefon,msn) diğer kullanıcılar ile paylaşırsınız.Hatta bu konuda kullanıcılarımızdan diğer üyelerimizin özel bilgilerini istememeleri için mail yolu ile ricada bulunuyoruz.


Hedefimiz

İslama uygun evlilik yaparak saadetli bir yuva kurmanızı sağlamaktır. Şimdi sizde sitemize ücretsiz üye olarak ilk adımı atabilirsiniz.