Online Üye : 398 Dün Üye Olan : 688
Rehber
Rehber ❱ Arkadaşlık
Kırşehir arkadaşlık

Kırşehir arkadaşlıkİç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Kırşehir ozanlar şehri olarak da bilinmektedir. Tarihi olarak  bakıldığında tunç devrine kadar uzanan bir tarihi vardır. Ahi Evran Türbesi, Hirfanlı Baraj Gölü, Mucur Yeraltı çarşısı gezilmesi gereken yerlerdir. Keşkek,ayva dolması,sündürme,borani,çirleme,sebzeli bulgur pilavı,soğanlama,çullama,yarma aşı,pancar çırpması,lepe yani sütlü pilav,düğür çorbası,topalak,madımak,et yahnisi,çömlekte kuru fasulye,tandırda çömlek paça ve Kırşehir köftesi meşhur yemekleridir.

Kırşehir'in yoğun yaşantısında iş ev arasında sürekli bir yerlere yetişme çabası içerisinde olduğunuz için Kırşehir'de arkadaş bulmak gözünüzde büyüyor  mu? Kırşehir'de arkadaş olmak  için uygun adayların bulunmadığını mı düşünüyorsunuz?

Kırşehir'de arkadaş bulmak GönüldenSevenler.com ile mümkün

 Kırşehir'de arkadaş bulmak  için uygun adayları bulmak için Türkiye'nin ilk ve tek  İslami arkadaşlık sitesi GönüldenSevenler.com'da bir üyelik oluşturun. Oluşturduğunuz üyelik doğrultusunda Kırşehir'de arkadaş olmak  için uygun adaylar ile tanışmak mümkün. GönüldenSevenler.com ile Kırşehir'de arkadaş bulmak çok daha basit.