Online Üye : 396 Dün Üye Olan : 688
Rehber
Rehber ❱ Evlilik
Kırşehir evlilik

Kırşehir evlilikİç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Kırşehir ozanlar şehri olarak da bilinmektedir. Tarihi olarak  bakıldığında tunç devrine kadar uzanan bir tarihi vardır. Ahi Evran Türbesi, Hirfanlı Baraj Gölü, Mucur Yeraltı çarşısı gezilmesi gereken yerlerdir. Keşkek,ayva dolması,sündürme,borani,çirleme,sebzeli bulgur pilavı,soğanlama,çullama,yarma aşı,pancar çırpması,lepe yani sütlü pilav,düğür çorbası,topalak,madımak,et yahnisi,çömlekte kuru fasulye,tandırda çömlek paça ve Kırşehir köftesi meşhur yemekleridir.

Kırşehir'in yoğun yaşantısında iş ev arasında sürekli bir yerlere yetişme çabası içerisinde olduğunuz için Kırşehir'de evlilik gözünüzde büyüyor  mu? Kırşehir'de evlilik için uygun adayların bulunmadığını mı düşünüyorsunuz?

Kırşehir'de evlilik GönüldenSevenler.com ile mümkün

Kırşehir'de Evlilik için uygun adayları bulmak için Türkiye'nin ilk ve tek  İslami evlilik sitesi GönüldenSevenler.com'da bir üyelik oluşturun. Oluşturduğunuz üyelik doğrultusunda Kırşehir'de evlilik için uygun adaylar ile tanışmak mümkün. GönüldenSevenler.com ile Kırşehir'de evlilik çok daha basit.