Online Üye : 1039 Dün Üye Olan : 769
Rehber
Rehber ❱ Evlilik
Afyon evlilik

Afyon evlilikHaşhaşın en tazesi lokumun en lezzetlisi kaplıcaların en sıcağını bünyesinde barındıran güzel şehirlerden biridir. Soğuk havayı ısıtan insanların varlığından habersiz iş-ev çemberinden çıkamadıkları için çoğu kimse Afyon'da evlilik konusunda zorlanmakta.  

   Resulullah aleyhissalatu vesselam :
"Nikah benim sünnetimdendir. Kim benim sünnetimle amel etmezse benden değildir.Evleniniz! Zira ben, diğer ümmetlere karşı sizin çokluğunuz ile iftihar edeceğim.Kimin maddi imkanı varsa hemen evlensin.." buyurmuşlardır. Edebin en güzel suretle ihsan edildiği Peygamberimiz bu sözleriyle evliliği desteklemiştir.

Afyon'da evlilik GönüldenSevenler ile hızlı ve kolay

 Afyon'da evlilik için uygun bir eş  bulmak oldukça önemli. İşte tam burada Gönülden Sevenler Ailesi olarak" Afyon'da bana uygun aday var mı?" sorularını cevaplamak için buradayız. Tek yapmanız gereken gonuldenseveler.com'a üye olmak. Üye olduğunuz da  size uygun Afyon'daki eş adayları ile görüşme imkanını  sağlıyoruz. İslami esaslar doğrultusunda Afyon'da evlenmek isteyenleri Gönülden Sevenler çatısı altında birleştiriyoruz.Güvenli, seviyeli, ahlaklı bir ortamda Afyon'da size uygun eş adaylarıyla tanışarak evlilik hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.