Online Üye : 388 Dün Üye Olan : 688
Rehber
Rehber ❱ Evlilik
Rize evlilik

Rize evlilikKaradeniz'in önemli kentlerindendir. Şehirde yeşilin her tonunu görmek mümkündür. Şehrin Geöçim kaynağı çaydır. Zil Kale, Kale-i Bala, Rize Kalesi, Kız Kalesi (Pazar), Bozuk Kale, Cihar Kale, Şehitler Çeşmesi gezilmesi gereken yerlerdendir. Hamsili çorba, Hamsi salatası, Hamsi haşlaması, Hamsi çıtlatması, Hamsi salamurası, Hamsi kuşu, Hamsi oturtması, Hamsi güveci, Kağıtta hamsi, Saçta hamsi meşhur yiyecekleridir.

Bu güzel şehirde yalnızlıktan sıkıldıysanız ve İslami esaslara uygun bir aday arıyorsanız GönüldenSevenler.com ' a bekliyoruz sizi.

Rize'de evlilik GönüldenSevenler.com ile mümkün

 Rize'de evlilik için uygun adayları bulma konusunda sıkıntı çekiyorsanız GönüldenSevenler.com'a üye olun. Kriterleriniz doğrultusunda Rize'de evlilik için size uygun adayları bulmak GönüldenSevenler.com ile çok daha güvenli. İslam Dininin gerektirdiği gibi hayırlı bir yuva kurma hayallerinizi gerçekleştirmeniz için sizin gibi düşünen insanların birleştiği platformumuzda kendinize bir şans verin. Mutluluk çok uzak değil yeter ki bakmayın, GönüldenSevenler.com aracılığı ile görün ..