Online Üye : 1031 Dün Üye Olan : 769
Rehber
Rehber ❱ Sohbet
Ciddi evlilik siteleri

Ciddi evlilik siteleriTürkiye'de son günlerde artan ciddi evlilik siteleri gün geçtikçe artmaktadır. Fakat bu ciddi evlilik siteleri içersinde bir çoğu yapması gereken vazifeyi yeterince ihva edememektedir. Bunun altında yatan sebep bu ciddi evlilik sitelerinin kurulma amacının tamamen hızlı ve kolay para kazanma hırsı olmasıdır. Ciddi evlilik sitesi deyince aklımıza bir çok site gelebiliyor. Fakat bu sitelerin tamamına üye olunduğunda bu sitelerin yeteri kadar ciddi olmadığı ve insanları yanlış noktalara sürükleyerek hayal kırıklıkları oluşturulduğu görülmektedir.

Ciddi evlilik sitesi olarak anılan bir çok site ziyaret edildiğinde bu sitelerin bir çoğunda daha müstehçen vurguların olduğu ve aslında pek de ciddi evlilik sitesi olmadıklarını gördük. Gerçek bir ciddi evlilik sitesinin aslında daha mutaassıp bir yapıda daha ciddi düşüncelerle yapılması gerekli iken. Arkadaşlık ve sevgili bulmak gibi amaçlarla bu ciddi evlilik sitelerinin yavaş yavaş amacından saptığı gözükebiliyor. Bu siteler genelde kendi içlerinde müstehçen fotoğraflarla üyelere gönderdikleri bazı otomatik mesajlarla üyelerden para tahsilatı yapmaya yönelik oluyor.

Ciddi evlilik sitelerinde bulunan insanların kısa süreli ilişki ile değil, daha uzun süreli ilişkilerle o sitede olmaları gerekir. Uzun süreli bir ilişki amacında olmayan bir kişinin zaten ciddi evlilik sitesinde olmasının pekde bir anlamı yoktur. Önemli olan ciddi evlilik sitelerinin amacından sapmamasıdır. Ciddi evlilik sitelerinin kurulma amacının evlilik olması sebebiyle sadece evlilik amacı ile kullanılabilir. Kurulan otomatik mekanizmalar sayesindede niyeti ciddi olmayanların bu sistemlerden atılması gayet kolaydır. Zira sitemiz tamamen ciddi bir şekilde evlilik düşünen insanların olduğu, ciddi bir evlilik sitesidir. Ciddi bir evlilik sitesi arayan ve ciddi bir evlilik yapmak isteyen tüm ziyaretçilerimizin aradığı mutluluğu bulmaları temennisi ile.